Stroje meczowe od Cutline Wear Factory - nagroda za I miejsce w API CUP Zakopane XI.2021
Roman Kosecki. Dziesiątka, świetny drybler o znakomitej szybkości. Jego kariera to kilka wspaniałych momentów, na czele z jednym, pamiętnym meczem z Barceloną. Z tą legendarną Barceloną, ze Stoiczkowem, Guardiolą czy Romario. Spotkanie, po którym albo będziesz lizać rany przez najbliższe tygodnie, albo – na co jest promil szans – zostaniesz bohaterem i zapewnisz sobie chwałę do końca życia. Koseckiemu udał się drugi wariant. Dwa gole i asysta. Cały stadion odleciał, a dla „Kosy” oznaczało to tylko jedno. Został bohaterem.
Następcy Pana Romka ,zawodnicy Kosa Konstancin 2007 wygrali Międzynarodowe Turnieje Api Cup Zakopane.. W nagrodę otrzymali nowe komplety meczowe od Cutline Wear Factory